PSİKOTEKNİK RAPOR ÜCRETİ” üzerine 25 yorum

 1. slm…pisko teknik belgesi almak istiyorum ..evrak göndermem yeterli olurmu…maliyeti ne kadardır…bilgi verirseniz memnun olurum..iyi çalışmalar.

 2. 2015 yılında psikoteknik kartımı aldım ve 2020 yılına kadar geçerli ancak yolbelgesi için psikoteknik raporu istiyorlar niçin geçerli olan kartımın yerine yeniden psikoteknik raporu almam gerekiyor üstelik bir hayli de maliyetli yanıtlarmısınız.

  • Merhaba,

   Resmi olarak psikoteknik kartının bir geçerliliği bulunmamaktadır. Önemli olan yönetmeliğe göre “psikoteknik raporu” dur.

   İyi günler dileriz.

 3. Acil o raporu alip ehliyetimi geri almam gerekiyo you yasyorum en yakin alabilecegim basvurabilecegim her numara verebilirmisin tskler simdiden

 4. Psikoteknik raporu için şahıs kendisi alacak bir kurum yokmu src belgesi gibi eski ehliyetli olarak şoför kurslarına yemeklik olmak istemiyorum yani kısacası ben kendim müracaat etmek istiyorum mümkünmü kolaygelsin.

 5. İyi günler src 2 ve 4 belgesi ve piskoteknik belgesi Almanın maliyeti ne kadardır buluyor acaba sınavsız src alma hakkım mevcuttur ve sınavsız piskoteknik belgesi alabiliyorsunuz tşk ederim

  • 2003 den once ehliyet almışsınız sinavsiz src 2 ve 4 alabiliyorsunuz ehliyet fotokopisi nüfus cüzdan fotokopisi 2 adet resim gerekli eğer ehliyetinizde tc kimlik no yoksa emn. Müd. Ayrıntılı ehliyet evrakı alacaksınız ücretsiz olarak onunla beraber karayollari yapılandırma dairesine gideceksiniz çankaya yıldız da 727 sokak internette adresi var belgeleriniiz teslim edeceksiniz.

  • Eşref;sürücü belgeni 2003 yılı öncesinde aldıysan; B sınıfı ehliyeti olanlar src 2-4, E sınıfı ehliyeti olanlar src 1-4 ü kurs ve sınava gırmeden,sadece 70 tl kart ücreti ödeyerek alabiliyor.aynı kolaylıktan 1 ay önce ben yararlandım yalan haber değil. En yakın şoförler odasına gidip müracat et.

 6. iett. psikoteknik testine katildim ancak basarisiz buldular il saglik mudurlugune itiraz dilekcesi yazdim bir daha ne zaman teste girebilirim cevabiniz icin simdiden tesekkurler

 7. iett. psikoteknik testine katildim ancak basarisiz buldular il saglik mudurlugune itiraz dilekcesi yazdim ikinci teste ne zaman katilirim

  • Remzi bey, psikoteknik testine yaptığınız itiraz dilekçenize cevap olumlu gelmesi gerekir. İtiraz dilekçeniz kabul edilirse tekrar ikinci teste katılabilirsiniz. Siz dilekçeniz sonucu için İl Sağlık Müdürlüğünü arayın.

 8. Bu pisko teknik raporunun fiyatı için tek fiyat yazmıyo yoksa kara borsa mı bu fiyatlar tutturabildiğinize ayrı ayrı fiyat çekmek için mi sayfalarınızda fiyat belirtmiyorsunuz

 9. Merhaba ben ehliyetimi ceza puanından dolayı kaptırdım (alkonden değil) normal ışık ihlali vs şimdi psikoteknik almam gerekiyo nasıl yapmam gerekiyo karakoldan bi takım belgeler aldım

  • Trafik Yönetmeliğine göre;
   Toplam 100 ceza puanını ikinci defa aştığı tespit edilen sürücülerin sürücü belgeleri 4 ay süre ile geri alınarak, tabi tutulacakları psiko-teknik değerlendirme ve psikiyatri uzmanının muayenesi sonucunda sürücülük yapmasına engel hali bulunmadığını belgeleyen sürücülerin belgeleri, geri alma süresi sonunda iade edilir.

   Yani sizin yapmanız gereken kimlik, 2 adet resim ve tutanakla birlikte Psikoteknik değerlendirme merkezine gitmeniz gerekiyor.

 10. Merhaba ben ehliyetimi iki yıl alkolden aldırdım üzerinden yedi yıl geçti piskoteknik almam gereklimi

Yorum yapın